Přihrávky Marka a Rolinka proti Jaroslavli nestačily

Hokejisté Magnitogorsku prohráli v jediném sobotním utkání Kontinentální ligy (KHL) na vlastním ledě s Lokomotivem Jaroslavl 2:4. Domácím nepomohly ani asistence českých reprezentantů Jana Marka a Tomáše Rolinka, kteří se podíleli na obou gólech Metallurgu. Jaroslavl zápas otočila v poslední třetině po gólech Michnova a Tkačenka.

Magnitogorsk v pátek doma prohrál s Čerepovcem po samostatných nájezdech a proti Jaroslavli si chuť nespravil. Zápas se přitom pro domácí tým něj vyvíjel víc než dobře. Po gólech Chlystova a Aťjušova vedli už v páté minutě zápasu o dvě branky. Na první branku přihrával Rolinek, u druhé asistoval Marek.

Jenže ještě v závěru třetiny snížil Kudašov a 35 vteřin před koncem druhé části stejný hráč přihrál na vyrovnávací branku Alexeji Jašinovi. Po vyloučení Jaroslava Kudrny ve 47. minutě navíc Michnov dostal hosty poprvé do vedení. A na konečných 2:4 upravil o tři minuty později Ivan Tkačenko.

Kontinentální hokejová liga:
Magnitogorsk - Jaroslavl 2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
Branky: 3. Chlystov (Rolinek), 5. Aťjušov (Marek) - 19. Kudašov, 40. Jašin, 47. A. Michnov, 50. Tkačenko.