Nižněkamsk nastřílel mistrovské Ufě pět gólů za třetinu

MOSKVA

Pětibranková smršť v druhé třetině vynesla hokejistům Nižněkamsku v dnešním utkání Kontinentální ligy výhru 5:3 na ledě mistrovské Ufy. Obhájce ruského titulu sice vstřelil první gól zápasu, avšak v druhé části hry inkasoval Vadim Tarasov během necelých jedenácti minut čtyři branky. Na vítězné trefě hostů v přesilovce se přihrávkou podílel český útočník Ladislav Kohn.

Ladislav Kohn - ilustrační fotografie

Moskevský Spartak v brance s Martinem Pruskem zvítězil po samostatných nájezdech 2:1 nad Dinamem Minsk, naopak další celek z ruské metropole CSKA nestačil na svém ledě na Dinamo Riga se slovenskými střelci Ronaldem Petrovickým a Marcelem Hossou. Lotyšský klub vede díky tříbodovému zisku za výhru 4:3 Charlamovovu divizi.

Kontinentální liga:
Ufa - Nižněkamsk 3:5 (za hosty Kohn 0+1), Spartak Moskva - Dinamo Minsk 2:1 po sam. nájezdech, CSKA Moskva - Dinamo Riga 3:4.