Bulis přispěl gólem k výhře Mytišči ve Voskresensku

Český útočník Jan Bulis přispěl brankou k vítězství Atlantu Mytišči 4:1 v zápase Kontinentální ligy (KHL) na ledě Chimiku Voskresensk. Bulis zvyšoval po přihrávce Muchačeva v polovině utkání už na 3:0. Za domácí sice na konci druhé třetiny snižoval Smirnov, ale definitivní podobu výsledku dal v 43. minutě Bojkov.

Jan Bulis před brankou CSKA Moskva

Branku vstřelil také český útočník Dynama Moskva Petr Čajánek, který na začátku druhé třetiny otevřel skóre na ledě Dynama Riga. Lotyšský celek sice ještě do přestávky otočil dvěma góly, v úvodní desetiminutovce poslední části se ale dostali do lepší pozice po dvou vstřelených brankách opět hráči z ruské metropole. Domácí však během posledních deseti minut dokázali vyrovnat a v 58. minutě vstřelil vítězný gól kanadský útočník Mark Hartigan.

Kazaň roznesla na domácím ledě Novokuzněck 6:3, když řádila především dvojice Alexej Morozov a Tony Martensson. Švédský reprezentant Martensson si připsal gól a dvě asistence, Morozov se blýskl dvěma góly a dvěma přihrávkami. Kapitán Kazaně se tak s přehledem vrátil do čela kanadského bodování KHL.

Kazaň - Novokuzněck 6:3 (3:2, 1:1, 2:0)
Branky: 7. a 19. Morozov, 9. Kuzmin, 25. I. Nikulin, 45. Martensson, 48. Pervyšin - 8. Čupin, 13. Berdnikov, 31. Višňjakov.
Voskresensk - A. Mytišči 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Branky: 38. Smirnov - 13. Gluchov, 19. Mozjakin, 28. Bulis, 43. Bojkov.
Astana - HK MVD 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
Branky: 6. Stoljarov, 17. Glazačev, 39. Titov, 44. Starčenko - 44. Antoněnko, 51. Solovjev.
Toljatti - Chabarovsk 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Branky: 47. a 60. Panov, 28. Andronov.
Nižněkamsk - Novosibirsk 0:1 po sam. nájezdech (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Rozhodující nájezd Posnov.
Dinamo Riga - Dynamo Moskva 4:3 (0:0, 2:1, 2:2)
Branky: 25. Ankipans, 29. a 58. Hartigan, 51. Lavinš - 22. Čajánek, 50. Něprjajev, 51. Landry.