Říhův Spartak otočil dvoubrankovou ztrátu a porazil Astanu

Hokejisté Spartaku Moskva porazili v nedělním zápase Kontinentální ligy (KHL) kazašský tým Barys Astana 4:3, ačkoliv museli dohánět dvoubrankovou ztrátu z první třetiny. Svěřenci českého trenéra Miloše Říhy ale zabojovali a skóre otočili především třemi góly během sedmi minut třetí části. Spartak si vítězstvím polepšil na třetí příčku své divize KHL.

Trenér hokejistů Spartaku Moskva Miloš Říha (vpravo dole) si užívá ovací fanoušků

Druhou příčku v celkové tabulce Kontinentální ligy si udržela Ufa po výhře na ledě Novokuzněcku. Dvěma góly dostal hosty do vedení Vladimir Antipov, a i když Novokuzněck zásluhou Michajlova na začátku třetí třetiny snížil, další dvě branky v podání Ufy odsoudily domácí tým k porážce.

Novokuzněck - Ufa 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Branky: 43. Michajlov - 11. a 26. Antipov, 49. Nurtdinov, 57. Tverdovskij.
Spartak Moskva - Barys Astana 4:3 (0:2, 1:0, 3:1)
Branky: 24. Rybin, 42. Kňazev, 44. Drozděckij, 49. Junkov - 6. Stoljarov, 16. Glazačev, 54. Krasnoslobodcev.