Mikeska bodoval počtvrté v řadě, Ufa porazila Minsk

Český hokejista Michal Mikeska se po zranění ruky vrátil na led ve vynikající formě. Útočník Ufy bodoval ve čtvrtém zápase Kontinentální ligy v řadě po svém návratu, tentokrát pomohl týmu k vítězství nad Minskem přihrávkou na gól Antipova. Ruští šampioni tak opět v celkové tabulce o něco stáhli náskok vedoucího týmu KHL Atlantu Mytišči.

Dynamo Moskva pod vedením kouče Vladimíra Vůjtka podlehlo v Čeljabinsku 1:3. Hrdinou zápasu byl Andrej Nikolišin, který dal dva góly a na jednu branku přihrál. Dvě branky vstřelil také Trevor Letowski, který tak pomohl k vítězství Astany na ledě Voskresensku. U dvou branek hostů se asistencemi podepsal český obránce Tomáš Klouček.

O výsledku zápasu mezi Kazaní a Petrohradem se rozhodlo během prvních patnácti minut. Právě tolik času totiž stačilo hostům na vstřelení tří branek a vedení si až do konce utkání pohlídali. Americký gólman Robert Esche kapituloval pouze dvě minuty před koncem po střele Petrova.

Kontinentální hokejová liga:
Čeljabinsk - Dynamo Moskva 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Branky: 51. a 60. Nikolišin, 20. Kvaša - 5. Jačmeněv
Ufa - Dynamo Minsk 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Branky: 22. Černov, 46. Proškin, 56. Antipov (Mikeska) - 51. Balmočnych.
Voskresensk - Barys Astana 3:6 (2:3, 0:2, 1:1)
Branky: 9. Romanov, 19. Gorďjuk, 53. Strachov - 1. a 11. Letowski, 18. Stoljarov, 33. Dallman, 37. Krasnoslobodcev (Klouček), 57. Glazačev (Klouček).
Kazaň - Petrohrad 1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
Branky: 58. Petrov - 6. Krjukov, 14. Misko, 15. A. Koroljev.