Obránci Marušák a Rachůnek přispěli v KHL góly k výhrám

Hokejoví obránci Jiří Marušák a Karel Rachůnek pomohli v KHL vstřelenými góly svým týmům k výhrám. Rachůnek přispěl k vítězství Dynama Moskva 4:3 v prodloužení nad Čeljabinskem, i díky trefě Marušáka porazilo mužstvo MVD Balašicha 5:3 Nižnij Novgorod. Jeho porážku neodvrátil ani útočník Pavel Brendl, jenž si připsal 19. gól a třetí asistenci v sezóně.

V zápase Petrohradu s Toljatti drželi oba brankáři Jačanov i Košečkin 59 minut čisté konto. Až poté překonal hostujícího gólmana v přesilové hře Giroux a dostal Petrohrad do vedení. Trenéři Toljatti odvolali Košečkina z branky a zkusili power-play, ale inkasovali ještě jednou. Opuštěnou klec trefil Sergej Brylin.

MVD Balašicha - Nižnyj Novgorod 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
Branky: 1. Ugarov, 6. Derljuk, 37. Marušák, 59. Kokarev, 60. Gorbunov - 19. Brendl, 34. Mamašev (Brendl), 53. Potapov.
Petrohrad - Toljatti 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Branky: 60. Giroux, 60. Brylin.
Dynamo Moskva - Čeljabinsk 4:3 (1:1, 2:2,
Branky: 7. Pestuško, 34. Rachůnek, 37. Šitikov, 62. Weinhandl - 1. Popov, 23. Skačkov, 25. Kvaša.