Prusek podruhé v řadě s nulou, tentokrát vychytal Toljatti

Český hokejový brankář Martin Prusek má v Kontinentální lize (KHL) famózní formu. Poté, co v neděli vychytal čisté konto na horkém ledě Kazaně, se mu stejný kousek povedl i v následujícím utkání. Tentokrát nedal gólman Dynama Riga šanci nikomu z domácích střelců Toljatti. Zápas rozhodl jediný gól v podání slovenského útočníka Marcela Hossy.

Martin Prusek v dresu Dynama Riga

Nejlepší střelec KHL Pavel Brendl v úterním zápase na ledě Novosibirsku svoji bilanci 22 vstřelených branek nerozšířil, přesto byl platným hráčem Nižného Novgorodu. Na výhře 5:4 v prodloužení se tentokrát podílel dvěma asistencemi včetně přihrávky na vítězný gól Podhradského v prodloužení. Novgorod zápas otočil, ačkoliv prohrával už 0:3.

Novosibirsk - Nižnyj Novgorod 4:5 v prodloužení (3:0, 0:4, 1:0 - 0:1)
Branky: 11. a 18. M. Anisin, 9. Milovzorov, 46. Kutuzov - 27. a 38. Charitonov, 27. Potapov, 40. Čubarov (Brendl), 62. Podhradský (Brendl).
Toljatti - Dynamo Riga 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Branka: 48. Hossa.
Nižněkamsk - Dynamo Moskva 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
Branky: 1. Blochin, 29. F. Fjodorov (Kohn), 34. A. Teljukin, 34. Arekajev, 51. K. Makarov, 51. Polygalov - 6. Baďjukov, 39. Razin.
Kazaň - Dynamo Minsk 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Branky: 7. Obuchov, 47. Zaripov - 8. Chjuvenen.