Irgl přispěl gólem a přihrávkou k výhře Jaroslavle

Hokejisté Lokomotivu Jaroslavl srovnali semifinálovou sérii s Magnitogorskem v Kontinentální lize na 1:1. Po páteční prohře si tentokrát na domácím ledě s týmem Metallurgu poradili a vyhráli vysoko 6:1. Branku a asistenci si připsal český útočník Zbyněk Irgl, Češi v dresu Magnitogorsku vyšli tentokrát naprázdno.

Zbyněk Irgl (vpravo) v souboji s Malenkichem z Magnitogorsku

Skóre zápasu otevřel v páté minutě Dmitrij Semin v době, kdy se hrálo ve čtyřech po vyloučení Bulyna a domácího Josefa Vašíčka. Za dalších deset minut zvýšil Konkov, ale deset vteřin před koncem první třetiny vrátil Magnitogorsk do zápasu Varlamov.

Po přihrávce Irgla ale v 37. minutě přidal třetí gól Jaroslavle v rpodloužení Akerman a na začátku třetí třetiny se gólově prosadil i sám Zbyněk Irgl. Když za další dvě minuty přidal branku Galimov, bylo už téměř rozhodnuto. V závěru ještě přidal svou druhou trefu v zápase Semin.

Semifinále Kontinentální hokejové ligy:
Jaroslavl - Magnitogorsk 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
Branky: 5. a 48. D. Semin, 15. Konkov, 37. Akerman (Irgl), 42. Irgl, 44. Galimov - 20. J. Varlamov. Stav série: 1:1.