Vašíček gólem v prodloužení zařídil výhru hokejistů Jaroslavle

MOSKVA

Útočník Josef Vašíček zařídil gólem 15 sekund před koncem prodloužení výhru Jaroslavle nad Čerepovcem 2:1 v pondělním utkání KHL. Český reprezentant si osmým gólem v sezóně pojistil pozici v čele klubového kanadského bodování.

Útočník Jaroslavle Josef Vašíček

Ústřední postavou svého týmu byl také Petr Čajánek, jenž dvěma trefami zajistil vedení Petrohradu na ledě Balašichy, na konečných 4:0 upravili v závěrečné třetině Maxim Sušinskij a jeho jmenovec Rybin. Také Čajánek má na kontě v této sezóně již osm zásahů.

V dalším duelu se jednou asistencí podílel obránce Miroslav Blaťák na výhře Ufy 4:1 proti Nižnému Novgorodu. Domácí tým nyní ztrácí na vedoucí celek soutěže Magnitogorsk čtyři body.

Kontinentální hokejová liga:
Barys Astana - CSKA Moskva 5:2, Ufa - Nižnij Novgorod 4:1 (za domácí Blaťák 0+1), Jaroslavl - Čerepovec 2:1 v prodl. (za domácí Vašíček 1+0), Balašicha - Petrohrad 0:4 (Čajánek 2+0), Spartak Moskva - Atlant Mytišči 2:1.