Kazaňský Morozov nastřílel v KHL čtyři góly za 18 minut

MOSKVA

Kazaňský útočník Alexej Morozov vstřelil v utkání Kontinentální hokejové ligy čtyři góly za 18 minut. Obhájci titulu díky jeho galapředstavení v závěrečné části zvítězili 7:4 v Novosibirsku, který přitom držel ještě po dvou třetinách vyrovnaný stav. V 42. minutě se ale Morozov zapsal do střelecké listiny poprvé a sedmnáct sekund před koncem uzavřel skóre svou čtvrtou trefou.

Z českých hokejistů se dnes střelecky prosadili Tomáš Rolinek z Magnitorsku a Zbyněk Irgl z Jaroslavle.

Oba pomohli svým celkům k výhrám: nejlepší tým ligy Magnitogorsk porazil moskevský Spartak 5:2, Jaroslavl zvítězila na ledě Čeljabinsku vysoko 6:1.

Kontinentální liga:
Chabarovsk - Nižněkamsk 2:1, Novokuzněck - Togliatti 3:1, Novosibirsk - Kazaň 4:7, Jekatěrinburg - Balašicha 3:2 po sam. nájezdech (za hosty F. Novák 0+1), Magnitogorsk - Spartak Moskva 5:2 (za domácí Rolinek 1+0), Čeljabinsk - Jaroslavl 1:6 (za hosty Irgl 1+0).