Balašicha srovnala finále KHL, pomohl i obránce Novák

Domácí kluziště jsou ve finále Kontinentální hokejové ligy zakleté. Ani na čtvrtý pokus nezvítězil v probíhající sérii mezi Kazaní a Balašichou domácí tým. Obhájce titulu z Kazaně v úterý podlehl doma 1:2 a stav série je nerozhodný 2:2.

Snímek ze souboje Kazaně s Balašichou ve finále KHL

O vítězství Balašichy rozhodl ve 46. minutě Dobryškin, který zužitkoval přesilovku po přihrávce českého beka Filipa Nováka. Novákův celek vyhrál v Kazani podruhé v řadě o jediný gól, stejně jako o den dříve se Balašicha ujala vedení ve druhé třetině po trefě Fjodorova. Domácí ještě během druhé dvacetiminutovky srovnali trefou Kukumberga, na Dobryškinův gól ale ji zareagovat nestihli.

Nyní se série stěhuje na led Balašichy, domácí led však vzhledem k dosavadnímu průběhu finále není zřejmou výhodou.