Rubriky:

Kontinentální liga

Čajánek zůstává v Petrohradu, podepsal novou roční smlouvu

7. června 2010 14:03 - PETROHRAD

Český hokejový útočník Petr Čajánek bude pokračovat i v další sezoně v Petrohradu, s kterým uzavřel novou roční smlouvu. Čtyřiatřicetiletý trojnásobný mistr světa zvažoval i návrat domů do Zlína, ale nakonec se rozhodl pro další působení v ambiciózním klubu Kontinentální ligy, který v uplynulé sezóně vypadl překvapivě v prvním kole play off s Dinamem Riga.

 

www.khl.ru

"Podepsali jsme s Petrohradem roční smlouvu," řekl serveru hokej.cz hráčův zástupce Robert Spálenka ze společnosti Sport Invest. "Klub měl o Čajánkovy služby zájem, ale jednání byla hodně hodně dlouhá a náročná," doplnil.

Čajánek nastupoval v Petrohradu v uplynulé sezoně ve formaci s Alexejem Jašinem a Maximem Sušinským, která byla vyhlášena nejlepším útokem KHL. Český hráč měl i další nabídky z ruských klubů. "Jedna možnost byla z Dynama Moskva, nebudeme skrývat, že velký zájem měl Magnitogorsk. Ale Petr má rodinu, nedávno se mu narodilo dítě. Z osobních důvodů nechtěl působit někde daleko. Petrohrad byl pro něj prioritou. Kdyby nedošlo k dohodě na prodloužení angažmá, vrátil by se domů," podotkl Spálenka.

Do Ruska Čajánek odešel v říjnu 2007, kdy zamířil ze St. Louis do Kazaně. Další sezonu strávil v Dynamu Moskva.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..