Rubriky:

Kontinentální liga

Jágrovi vytrhli zub moudrosti a hned dotáhl Omsk k dalšímu vítězství

18. srpna 2010 17:42 - NIŽNIJ NOVGOROD

Kvůli bolavému zubu přišel Jaromír Jágr o přípravný zápas. Po úspěšném zákroku na klinice, kde mu zub moudrosti vytrhli, už český hokejový mág nastoupil na turnaji v Nižném Novgorodu a jednou gólovou asistencí se podílel na vítězství Omsku 3:2 nad Dynamem Moskva. Asistenci si připsal i bývalý útočník Slávie Roman Červenka, který těsně před koncem naservíroval přihrávku na vítězný gól Denisi Kuljašovi.

 

www.khl.ru

Jágr chyběl v úterním úvodním zápas na turnaji o Poháru gubernátora Nižegorodské oblasti proti domácímu Torpedu, ale i bez něho Omsk zvítězil 4:2.

Jaromíra trápily zuby. "Myslel jsem, že to bude jako obvykle, trochu to bude bolet a přejde to.. Ale pak jsem v noci nemohl spát, a tak jsem si musel přiznat, že je to asi vážnější," popsal situaci ruským novinářům.

"Zuby jsem si vždy nechával spravovat pouze v Americe, protože jsem myslel, že tam mají nejlepší lékaře... Takže jisté obavy jsem měl. Ale  zaslechl jsem, že i v Rusku jsou dobří profesionálové. Nelituji, všechno proběhlo rychle a velmi kvalitně. Můžu jim jenom poděkovat," uzavřel Jágr.

Ačkoli měl absolvovat kontrolu u dentisty, dal Jágr přednost zápasu proti Dynamu. „Cítím se v pohodě a chci hrát, tak proč zase někam jezdit...," reagoval po svém a nechtěl už o "zubařské aféře" slyšet.

Ve čtvrtek hraje Jágrův Omsk proti Chabarovsku a v sobotu turnaj vrcholí zápasy o konečné umístění.

Jan Karas, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..