Bulis pomohl v KHL k výhře Mytišči gólem a nahrávkou

MOSKVA

Jan Bulis se brankou a asistencí podílel na vítězství Atlantu Mytišči v dnešním utkání Kontinentální hokejové ligy 5:3 v Nižném Novgorodu. Za domácí celek si jeden bod za nahrávku připsal Leoš Čermák.

Jan Bulis (vlevo) se blýskl v dresu Mytišči.

Bulis v druhé třetině nejprve přihrál na gól Sergeji Mozjakinovi, krátce nato sám využil přesilovou hru a zvýšil na 3:0. Domácí Torpedo sice v poslední části hry třikrát skórovalo, ale Mytišči půl minuty před koncem rozhodlo trefou do prázdné branky.

Vítěznému Atlantu patří v tabulce Západní konference třetí místo, postup do play off už má jistý.

Kontinentální hokejová liga:
Jekatěrinburg - Jaroslavl 3:1 (za hosty Vašíček a Rachůnek 0+1), Čeljabinsk - Viťaz Čechov 3:5, Nižněkamsk - Chanty Mansijsk 4:3, Nižnij Novgorod - Atlant Mytišči 3:5 (Čermák 0+1 - Bulis 1+1), CSKA Moskva - Dynamo Moskva 4:5 (za domácí Netík 0+1).