Rubriky:

Kontinentální liga

Na Sibiři se oteplilo, fanoušci Omsku zaslechli, že Jágr je prý opustí

17. února 2011 20:10 - PRAHA

Jedna zveřejněná věta na jednom místě, může způsobit pozdvižení klidně na téměř druhém konci světa. To je tentokrát i příklad Jaromíra Jágra. Ten oznámil, že od příští sezóny převezme řízení po svém otci v hokejovém Kladnu. Informace vyšla v MF Dnes. A v Omsku na Sibiři, která je vzdálená téměř čtyři tisíce kilometrů od Prahy, se náhle oteplilo. Ikona Avangardu z KHL odejde?

 

ČTK/AP

Všichni fanoušci byli šokováni, když se dozvěděli, že odejdete z Omsku. Je to pravda? ptal se redaktor ruského serveru sportbox. A odpověď v úterý devětatřicetiletého Jágra, který svůj den narození nevnímá nijak zvláštně. Prý je to další obyčejný den v roce.

Ale zpět k jeho „odchodu“ z Omsku. „Nikdy jsem nic takového neřekl. Nevím, kde novináři vzali informaci o mém možném přesunu do Kladna,“ zněla odpověď kladenského rodáka, který dětství prožil v Hnidousích na statku.

Mistrovství světa? Vše závisí na play-off 

Rozhodnutí padne až na konci této sezóny. Tedy jeho zveřejnění. Před Jágrem stojí ještě rozdělaná práce. Možná dvě. První je Omsk a jeho boj v play-off a pouť za Gagarinovým pohárem. V případě úspěchu by mohl i tento fakt hrát svoji roli. „Nechci na to myslet, vypukne play-off, tam se začíná od nuly,“ drží si odstup jeden z nejpopulárnějších hokejistů KHL, a také devátý nejproduktivnější hráč historie NHL.

Druhá otázka, která přijde v zápětí po Rusku, je Slovensko a mistrovství světa. Loni v Německu český národní tým slavil zlato, Jágr nechyběl. Co letos? Trenér Alois Hadamczik by rád uvítal v šatně opět muže, který nosí na dresu číslo „68“.

„Nejsem si jistý. Vše závisí na tom, jak se budu cítit po play-off,“ citoval sportbox Jágra. Nezbývá než čekat. Ale třeba přiletí nějaká zpráva zase z opačného směru. Jen aby se pro změnu český fanoušek neorosil.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..