Říhův Atlant podruhé porazil v semifinále Vůjtkovu Jaroslavl

JAROSLAVL

Souboj českých trenérů v semifinále Kontinentální hokejové ligy vyzněl i podruhé pro Miloše Říhu. S Atlantem Mytišči dokázal podruhé vyhrát v Jaroslavli, kterou vede Vladimír Vůjtek. Po středečním jasném vítězství hostů (6:1) dnes rozhodlo až prodloužení, v němž druhý bod v sérii pro Mytišči zajistil gólem na 3:2 Igor Musatov.

Miloš Říha opět uspěl s Atlantem nad Jaroslavlí

Hostující Atlant dnes nasměroval k vítězství český útočník Jan Bulis, který po asistenci Jana Marka otevřel ve 12. minutě skóre. O vyrovnání se zasloužil obránce Karel Rachůnek, jenž ideálně přihrál před branku Koroljukovi, a následně Jaroslavl výsledek otočila. Ve 34. minutě však Musatov vyrovnal a v 74. minutě si připsal i vítěznou trefu.

Finálová série Západní konference bude pokračovat v neděli poprvé v Mytišči.

Semifinále play off Kontinentální hokejové ligy:
Západní konference - 2. zápas:
Jaroslavl - Atlant Mytišči 2:3 v prodl. (Rachůnek 0+1, Vašíček 0+1 - Bulis 1+0, Marek 0+1), stav série: 0:2.