Blaťák pomohl Ufě k třetí výhře nad Magnitogorskem

MAGNITOGORSK

Hokejisté Ufy jsou jedinou výhru od postupu do finále play off Kontinentální ligy. Ve čtvrtém utkání na ledě Magnitogorsku zvítězili 4:2 i díky brance českého obránce Miroslava Blaťáka. Za domácí se jednou trefil další úřadující mistr světa Tomáš Rolinek.

Miroslav Blaťák v dresu Ufy

Hosté se do vedení dostali po deseti minutách, Rolinek však o čtyři minuty později srovnal skóre. Radost domácím nevydržela ani minutu, když se prosadil Blaťák.

Podobný průběh měla i druhá třetina, kdy se Magnitogorsk opět těšil z nerozhodného stavu pouze chvíli. V dramatické koncovce pak veškeré snahy domácích padly čtvrtou trefou Ufy do prázdné branky.

Ufa bude mít možnost stvrdit postup do finále poprvé v pátek, kdy má navíc výhodu domácího prostředí.