Vrána si 19. gólem v KHL upevnil pozici nejproduktivnějšího Čecha

CHABAROVSK

Nejproduktivnější český hráč v Kontinentální hokejové lize Petra Vrána pomohl svým devatenáctým gólem v sezóně Chabarovsku otočit zápas s Popradem. Amur zvítězil na domácím ledě 4:1, Lev vedený českým koučem Radimem Rulíkem utrpěl čtvrtou porážku za sebou.

Petr Vrána.

Slovenský celek v jediném úterním utkání vedl od 19. minuty, kdy se v přesilovce při svém čtvrtém startu v soutěži poprvé prosadil mladý český útočník Aleš Ježek, ale další úspěch už hosté nepřidali. Vrána vyrovnal v 28. minutě tečovanou střelou bekhendem z pravého křídla.

Po 40 zápasech má na kontě 19 branek a 22 asistencí a vede produktivitu mezi českými hráči o bod před kolegou z Chabarovsku Jakubem Petružálkem, který v úterý vyšel naprázdno. Mezi ligovými střelci zaostává Vrána o jeden gól ze vedoucí dvojicí Roman Červenka, Alexandr Radulov.