Klepišovy góly položily v KHL základ k výhře Dynama Moskva

MOSKVA

Po sedmizápasovém střeleckém půstu pomohl útočník Jakub Klepiš hokejistům Dynama Moskva dvěma góly zvítězit v sobotním utkání Kontinentální ligy nad rozjetým Magnitogorskem 4:1.

Ilustrační foto

Český střelec zajistil Dynamu v první třetině vedení 2:0, druhou branku dal v 19. minutě v přesilovce po přihrávce obránce Filipa Nováka. Klepiš, který zahájil sezonu v dresu Ufy, má na kontě sedm gólů z 34 utkání.

Magnitogorsk dokázal pouze zkorigovat na průběžných 3:1 ve dvojnásobné přesilovce zásluhou Sergeje Fjodorova a utrpěl teprve druhou porážku z uplynulých 14 zápasů.

Nejproduktivnější čeští hráči v soutěži Petr Vrána a Jakub Petružálek asistovali u vedoucí branky Chabarovsku, který nakonec prohrál na ledě Spartaku Moskva 1:2 v prodloužení.