Ani čtvrtý Petružálkův gól za sebou nepomohl Amuru k výhře

MOSKVA

Český hokejový útočník Jakub Petružálek skóroval v KHL ve čtvrtém utkání za sebou, ale ani dnes jeho gól nepomohl Chabarovsku k vítězství. Po domácí porážce 1:2 s Nižněkamskem zůstal Amur v tabulce Východní konference na osmém místě, jež jako poslední zajišťuje účast v play off.

Jakub Petružálek na srazu hokejové reprezentace

Petružálek otevřel skóre dnešního zápasu ve 33. minutě v přesilovce, hosté však dvěma góly v závěru třetin zápas otočili. Půl minuty před druhou sirénou vyrovnal Alexandr Golovin a minutu a čtvrt před koncem řádné hrací doby vstřelil vítěznou branku Dmitrij Kagarlickij.

Chabarovsk - Novokuzněck 1:2
Branky: 33. Petružálek - 40. Golovin, 59. Kagarlickij.
Nižnij Novgorod - Dinamo Minsk 3:2
Branky: 19. R. Nilsson, 27. Thörnberg, 46. Zajnullin - 9. Corso, 60. Podhradský.
Dynamo Moskva - Novosibirsk 5:3
Branky: 16. Kokarev, 18. Volkov, 27. Kokarev, 28. Komarov, 48. Gorovikov - 29. Ignatovič, 48. Černikov, 58. Malyšev.