Lev Praha - Čerepovec 4:0Pražský Lev deklasoval na turnaji v Doněcku Čerepovec

Doněck

Hokejisté Lva Praha vyhráli i svůj sedmý přípravný zápas před vstupem do Kontinentální ligy. Do turnaje v Doněcku, kde měří síly s příštími soky z prestižní evropské soutěže, vstoupili svěřenci trenéra Josefa Jandače vítězstvím nad Čerepovcem 4:0. Rozhodli třemi góly v úvodní třetině.

Střídačka hokejistů pražského Lva.

Pražský nováček KHL se dostal do vedení už ve třetí minutě díky

-->, který se prosadil ve vlastním oslabení. V polovině úvodní třetině zvýšil Christensen a ve 13. minutě dotlačil puk do branky Severstalu Szczechura. Výsledek dovršil v 46. minutě při přesilovce po Řepíkově akci Surový.

Lev už nad Čerepovcem vyhrál před čtrnácti dny ve Švýcarsku 3:1. Jen první duel nad Kladnem rozhodl 3:2 po samostatných nájezdech, pak zdolal Liberec (3:2), Spartu (4:2), následně ve Švýcarsku Lugano (7:3) a Biel (9:1). Před vstupem do KHL jej čeká ještě v Doněcku domácí Donbass, Petrohrad a Jekatěrinburg.