Čeljabinsk - Dynamo M 4:1Bulis dvěma góly a asistencí zařídil výhru Čeljabinsku s Dynamem

Moskva

Český hokejový útočník Jan Bulis zazářil v utkání Kontinentální ligy, když třemi body přispěl Čeljabinsku k výhře 4:1 nad Dynamem Moskva. U jediného gólu hostů asistoval Marek Kvapil. Čeljabinsk ze čtyř zápasů potřetí vyhrál.

Jan Bulis (vlevo) v souboji s Trachanovem z Balašichy

Bulis už v osmé minutě otevřel skóre zápasu a za dalších 43 vteřin zvýšil jeho spoluhráč Maksim Jakucenja. Hosté sice ještě do konce první třetiny snížili, jenže rozhodla druhá část, ve které úřadoval znovu Bulis.

Nejprve asistoval u gólu Jevgenije Kuzněcova a v 35. minutě využil přesilovou hru při vyloučení českého obránce Dynama Filipa Nováka. Bulis má po čtyřech kolech na kontě už tři branky, přičemž za celou minulou sezonu v dresu Traktoru skóroval i s play off šestkrát.