Ufa/Praha

Fanoušci ruského Magnitogorsku se dočkali, v dresu Metallurgu konečně vyjel na led do zápasu Kontinentální hokejové ligy útočník Jevgenij Malkin. Ani on ale nedokázal zabránit prohře svého týmu na ledě Ufy 3:4 po prodloužení. V průběhu zápasu si na něj navíc počíhal domácí bek Zubarev a čistým zákrokem jej poslal k ledu.

Bodyček na Jevgenije Malkina

Společně s hvězdou Pittsburghu se v sestavě hostů poprvé objevil i zadák Ottawy Sergej Gončar. Malkin si připsal bod za asistenci, když devětatřicet vteřin před třetí sirénou nahrál na vyrovnávací gól, v prodloužení se ale nakonec radovala Ufa.

Za domácí se dvěma góly blýskl Sergej Zinovjej, ještě větší aplaus si však vysloužil obránce Andrej Zubarev. A to nejen kvůli dvěma gólovým přihrávkám. V průběhu duelu si totiž počíhal na Malkina, v pravý okamžik ohnul své tělo a hvězdnému útočníkovi zasadil ukázkový bodyček.