Rubriky:

Kontinentální liga

VIDEO: Ovečkinova premiéra v KHL. Gól nedal, zato parádním hitem sestřelil Pivka

21. září 2012 13:42 - Moskva/Praha

Hvězdy z NHL táhnou pozornost na evropská kluziště. Ve čtvrtek se při výluce zámořské soutěže poprvé představil v Kontinentální lize Alexandr Ovečkin, k vysoké výhře Dynama Moskva v duelu s Dinamem Minsk ale přispěl věhlasný snajpr jen jednou asistencí. Na ledě byl ale pořádně vidět...

Dlouhých jedenáct let uplynulo od doby, kdy na podzim roku 2001 Ovečkin debutoval v dresu Dynama v tehdejší ruské Superlize. Tehdy jako mladičký, teprve šestnáctiletý zajíc. Včera vyjela na led moskevské arény hvězda první velikosti, která přitáhla podobnou pozornost jako u nás Jaromír Jágr svým angažmá v Kladně.

Nejlepší střelec NHL z roku 2008 a dvojnásobný vítěz Hartovy trofeje pro nejužitečnějšího hráče zámořské soutěže se sice při premiéře gólově neprosadil, výkonem ale nezklamal.

S neobvyklým číslem 32 na zádech - svou oblíbenou osmičku si vybrat nemohl - se sám postaral o několik povedených průniků jeden na jednoho, na výhře 7:2 se podílel jednou asistencí. Ukázal se ale opět i jako tvrdý muž, když ve středním pásmu sestřelil českého forvarda Libora Pivka.

pn, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..