Rubriky:

Kontinentální liga

Šílenství v Bratislavě. Ceny lístků na Slovan se Lvem se šplhají na 37 tisíc korun

2. listopadu 2012 16:38 - Bratislava

Hokejový klub Slovan Bratislava bude mít možná problém. Dostat se na domácí zápas nováčka Kontinentální ligy je pořádně obtížné, jelikož zájem o vstupenky je ve slovenské metropoli nevídaný. Vedení klubu proto vymyslelo způsob, jak využít fanouškovského "šílenství" a zároveň vyřadit ze hry překupníky. Místo zvýšení cen lístků se rozhodlo pro elektronickou aukci, v níž bude vítězem ten, kdo zaplatí nejvíc. Jenže nápad má jisté nedostatky, které lidé bleskurychle odhalili. Necelých 56 hodin před ukončením dražby se cena vstupenek šplhá k nereálným 1500 eur!

 

Profimedia.cz

Aukce se týká duelu s pražským Lvem, který je na programu 8. prosince. Zahájena byla ve čtvrtek v 9 hodin ráno, přičemž vyvolávací cena byla 16 eur bez ohledu na sektor. Volných míst v hledišti je 4013 a každý účastník může zakoupit maximálně 4 vstupenky.

Během několika hodin začala suma neuvěřitelně stoupat, v pátek v 16 hodin byli lidé ochotni za lístek na utkání zaplatit 1484 eur (zhruba 37 000 korun)! Pro Slovan je to skvělá zpráva, jenže otázkou je, zda někdo opravdu takovou cifru složí.

Po zaregistrování a ověření e-mailu si každý zájemce může vedle počtu lístků určit rovněž cenu, kterou je ochotný zaplatit. Ta se může během dražby zvyšovat o jedno euro.

Internetová aukce skončí v neděli o půlnoci. Následně musí výherci cenu vstupenek do určité doby uhradit. Kolik lidí tak učiní, je však zatím ve hvězdách...

jsv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..