Rubriky:

Kontinentální liga

Cena vstupenky na duel Slovanu se Lvem v KHL dosáhla koncem aukce na 55 tisíc korun

5. listopadu 2012 09:39 - Bratislava

Hokejový klub Slovan Bratislava ukončil o nedělní půlnoci první historickou aukci vstupenek na prosincové utkání proti Lvu Praha. Nejvyšší nabídka dosáhla neuvěřitelných 2183 eur (necelých 55 tisíc korun) za jednu vstupenku.

 

Michal Kamaryt, ČTK

Samozřejmě, nabídka 2200 eur za vstupenku patří k extrémům. Ještě dalších 87 nabídek přesáhlo hranici 2000 eur, ale většina z nich byla mnohem střízlivější. Největší počet nabídek se objevil ve výši 20 až 30 eur (500 až 750 Kč) a 784 vstupenek zůstalo na základní aukční ceně 16 eur (asi 400 Kč).

Čtyřdenní aukce potvrdila hokejový boom na Slovensku. Účast Slovanu v Kontinentální hokejové lize (KHL) vzbudil značný zájem hokejových fanoušků v celé zemi a domácí utkání Bratislavanů jsou pravidelně vyprodaná. Kapacita zimního stadionu Ondreje Nepely 10 055 míst ani zdaleka nestačí.

Obrovský zájem fanoušků potvrdilo i sobotní utkání Slovanu v Praze. Lev se ve své domácí aréně cítil jako na návštěvě v Bratislavě, když ochozy zaplnili v naprosté většině fanoušci Slovanu. Bratislavané si z Prahy odnesli tři body za vítězství 2:1 a před reprezentační přestávkou si drží postupovou sedmou příčku v západní konferenci KHL.

Ivan Vilček, Právo

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..