Rubriky:

Kontinentální liga

Slovan poletí za svým nejbližším soupeřem v KHL dvanáct hodin

27. listopadu 2012 14:34 - Bratislava

Hokejisté Slovanu Bratislava letí v úterý za svým soupeřem v Kontinentální hokejové lize (KHL) do téměř osm tisíc kilometrů vzdáleného Chabarovsku. Hokejisté překročí deset časových pásem a s mezipřistáním v Novosibirsku poletí až 12 hodin. K utkání proti domácímu Amuru Chabarovsk nastoupí ve středu v devět hodin ráno středoevropského času.

 

Profimedia.cz

Obránce Ľubomír Višňovský (36) nalétal za své hokejové kariéry už stovky hodin, ale let do Chabarovska bude i pro něj novinkou. „V NHL jsme měli maximálně tříhodinový časový posun a pět a půl hodinu letu," uvedl zkušený obránce.

Trenér Slovanu Rostislav Čada připustil, že na tak extrémní časový posun se nedá připravit. „Řešením je přiletět přímo na zápas a odehrát ho co nejlépe. Tento problém těžce zvládají i ruské kluby, které mají menší časový posun," řekl Čada před odletem do Chabarovsku.

Po utkání se Slovan přesune do Novosibirsku, kde nastoupí v pátek k utkání proti místnímu Sibiru. Na tripu hraje Slovan ještě v neděli v Novokuzněcku a sérii ukončí příští úterý v Moskvě utkáním proti CSKA.

Ivan Vilček, Právo

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..