Rubriky:

Kontinentální liga

Utkání hvězd v KHL si z Čechů zahraje jen Petružálek

25. prosince 2012 13:10 - Moskva

Jediným českým účastníkem Utkání hvězd hokejové KHL bude Jakub Petružálek. Útočník Chabarovsku byl už dříve novináři vybrán do druhé pětky výběru Východní konference a do konečné nominace se už žádný z jeho krajanů nevešel.

 

www.khl.ru

Sedmadvacetiletý Petružálek si exhibiční zápas, který se uskuteční 12. a 13. ledna v Čeljabinsku, zahraje i ve druhé sezoně svého působení v KHL. Zástupce bude mít také pražský Lev díky obránci Zdenu Chárovi ve výběru Západu.

Vedení KHL v úterý také oznámilo trojice trenérů, které v Utkání hvězd povedou jednotlivé výběry. Na lavičku Východní konference se postaví Valerij Bělousov (Čeljabinsk), Paul Maurice (Magnitogorsk) a Petri Matikainen (Omsk), Západní konferenci budou koučovat Oleg Znaroks (Dynamo Moskva), Jukka Jalonen (Petrohrad) a Tom Rowe (Jaroslavl).

Sestavy pro Utkání hvězd KHL
Západ
Zahajovací formace (hlasování fanoušků): Semjon Varlamov (Jaroslavl) - Zdeno Chára (Lev Praha), Alexandr Rjazancev (Čerepovec) - Pavel Dacjuk (CSKA Moskva), Alexandr Ovečkin (Dynamo Moskva), Ilja Kovalčuk (Petrohrad).
Druhá formace (hlasování novinářů): Vasilij Košečkin (Čerepovec) - Kevin Dallman (Petrohrad), Andrej Markov (Čechov) - Alexander Radulov (CSKA Moskva), Vladimir Tarasenko (Petrohrad), Nicklas Bäckström (Dynamo Moskva).
Třetí formace: Stafan Kronwall (Jaroslavl), Ilja Gorochov (Dynamo Moskva) - Michail Varnakov (Nižnij Novgorod), Arťom Anisimov (Jaroslavl), Michail Grabovskij (CSKA Moskva).
Trenéři: Oleg Znaroks (Dynamo Moskva), Jukka Jalonen (Petrohrad), Tom Rowe (Jaroslavl).
Východ
Zahajovací formace: Michael Garnett (Čeljabinsk) - Ilja Nikulin (Kazaň), Sergej Gončar - Jevgenij Malkin (oba Magnitogorsk), Jevgenij Kuzněcov (Čeljabinsk), Sergej Kosticyn (Omsk).
Druhá formace: Konstantin Barulin (Kazaň) - Renat Mamašev (Nižněkamsk), Anton Belov (Omsk) - Sergej Mozjakin (Magnitogorsk), Jori Lehterä (Novosibirsk), Jakub Petružálek (Chabarovsk).
Třetí formace: Alexej Jemelin (Kazaň), Victor Hedman (Astana) - Alexej Morozov (Kazaň), Tomáš Záborský, Alexander Pěrežogin (oba Omsk).
Trenéři: Valerij Bělousov (Čeljabinsk), Paul Maurice (Magnitogorsk), Petri Matikainen (Omsk).
ČTK

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..