Rubriky:

Kontinentální liga

Višňovský možná i přes konec výluky NHL zůstane ve Slovanu Bratislava

6. ledna 2013 20:54 - Bratislava

Obránce Ľubomír Višňovský nevyloučil, že i po ukončení výluky v NHL zůstane hrát ve svém mateřském klubu Slovan Bratislava v Kontinentální hokejové lize. „Mám nabídku od vedení Slovanu, abych zůstal do konce sezóny. Musím to zvážit,“ uvedl Višňovský po nedělním vítězném utkání proti Metalurgu Magnitogorsk.

 

Jan Koller, ČTK

Zkušený obránce bude celou záležitost řešit se svým agentem a s vedením New York Islanders. „Vážně uvažuji, že zůstanu ve Slovanu. Je to radost hrát před takovým publikem. Sžil jsem se s týmem a přemýšlím o tom, že bych to tady dobojoval. Potřebuji však souhlas Islanders, protože mám platný kontrakt," dodal.

Višňovský zdůraznil, že nechce udělat nic za zády New Yorku Islanders. Obránce Slovanu konec výluky nepřekvapil. „Ani jedna strana si nemohla dovolit, aby se nehrála celá sezóna," dodal.

Bude si muset Višňovský kupovat nový dres?

Bratislavští diváci se po utkání loučili s obránci Višňovským a Andrejem Sekerou. „Když křičeli mé jméno, draly se mi slzy do očí. Bylo to hodně emotivní a nelituji ani jediné minuty, kterou jsem strávil na bratislavském ledě," přiznal Višňovský. V návalu emocí vyhodili oba hráči své dresy do hlediště. „Pokud tu zůstanu, budu muset sehnat nový," dodal s úsměvem Višňovský.

Sekera potvrdil, že se v nejbližších dnech vrací do Buffala. „Mám kontrakt ještě na dva roky. NHL je nejkvalitnější liga, já jsem ještě mladý a chci hrát na nejvyšší úrovni," konstatoval.

Ivan Vilček (Bratislava), Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..