Petrohrad - Dynamo Moskva 2:4Kvapilův gól pojistil Dynamu Moskva druhou výhru nad Petrohradem

Petrohrad

Gól Marka Kvapila pojistil hokejistům Dynama Moskva v play off Kontinentální ligy druhé semifinálové vítězství nad Petrohradem. Obhájci titulu stejně jako v pátek vyhráli na ledě nejlepšího celku základní části, tentokrát 4:2, a před dvěma domácími zápasy vedou v sérii 2:0.

Hokejový útočník Marek Kvapil střílí gól

Kvapil dal v 33. minutě poslední gól utkání, když puk po jeho střele z úhlu prošel petrohradskému brankáři Ježovovi mezi betony a pomalu doklouzal za čáru. Na první branku vítězného mužstva přihrál Kasjančukovi český obránce Filip Novák.

V prvním semifinále Východní konference zvítězila Kazaň doma nad Čeljabinskem 2:1 v prodloužení. Jako první přitom skórovali už v druhé minutě hosté, po asistenci Jana Bulise se v přesilové hře trefil Kuzněcov. Domácí ale záhy vyrovnali a v 65. minutě rozhodl rovněž v početní výhodě Kornějev.