Čeljabinsk - Kazaň 5:6 PPStav série 1:3Čeljabinsku hrozí vyřazení. Nepomohly mu ani dva Bulisovy góly

Čeljabinsk

Český útočník Jan Bulis vstřelil v play off Kontinentální hokejové ligy dva góly, ovšem porážku Čeljabinsku 5:6 v prodloužení s Kazaní neodvrátil. Dvojnásobný šampión z Kazaně se tak v semifinálové sérii ujal vedení 3:1 na zápasy a chybí mu jediná výhra k tomu, aby se potřetí v historii dostal do finále.

Jan Bulis na tréninku hokejové reprezentace

Bulis přitom dělal, co mohl, aby zvýšil Čeljabinsku naději na postup. Rodák z Pardubic nejprve v 37. minutě při přesilové hře vyrovnal na 3:3 a o dvě minuty později zařídil při další početní výhodě domácímu mužstvu vedení. Byl to už jeho šestý zásah v letošním play off. K tomu má na kontě jednu asistenci.

Čeljabinsk dokonce vedl už 5:3, ale o šanci na vítězství přišel, když pět minut před závěrem třetí třetiny dostal během 28 vteřin dva góly. V 17. minutě prodloužení pak ruský reprezentant Zaripov zařídil výhru Kazaně.