Štěpánek vychytal v nájezdech výhru nad šampiónem KHL

Čerepovec

Brankář Jakub Štěpánek vychytal Čerepovci v Kontinentální hokejové lize vítězství 3:2 po samostatných nájezdech nad obhájcem titulu Dynamem Moskva. Český gólman v rozstřelu neinkasoval, jediným úspěšným exekutorem byl Nikolaj Žerděv. Čerepovec si připsal druhé vítězství z posledních osmi zápasů a odpoutal se ze dna Tarasovovy divize.

Brankář Jakub Štěpánek.

V utkání si Štěpánek připsal 23 úspěšných zásahů. V 28. minutě inkasoval první gól zápasu od Jurije Babenka a v úvodu třetí třetiny ho překonal Konstantin Glazačev, jenž vyrovnal v přesilovce na 2:2.

Nájezdy rozhodl Žerděv, který odehrál za Čerepovec teprve druhé utkání po příchodu ze Spartaku Moskva, v jehož dresu zahájil sezónu po zářijovém vyhazovu ze Lva Praha.

Kontinentální hokejová liga:
Čerepovec - Dynamo Moskva 3:2 po sam. nájezdech (domácí brankář Štěpánek 23 zásahů)