Magnitogorsk - Jekatěrinburg 4:3 SNKovář opět poslal do prodloužení zápas Magnitogorsku

Moskva

Hokejový útočník Jan Kovář pomohl v KHL gólem v předposlední minutě k vítězství Magnitogorsku 4:3 po samostatných nájezdech nad Jekatěrinburgem. Český reprezentant se podílel na vyrovnávacím gólu Metallurgu ve čtvrtém duelu po sobě.

Útočník Jan Kovář na tréninku české hokejové reprezentace.

Druhý nejproduktivnější hráč soutěže Kovář poslal zápas do prodloužení 72 sekund před třetí sirénou. Bývalý plzeňský útočník při power play využil před brankou ideální přihrávky od Sergeje Mozjakina a překonal Jevgenije Lobanova, jenž hájil branku Jekatěrinburgu místo tradiční jedničky Jakuba Kováře, jeho staršího bratra.

Nejlepší nahrávač ligy Kovář poslal za poslední týden do prodloužení svými góly už zápasy proti Chanty-Mansijsku a Astaně, proti Omsku zase přihrál na vyrovnávací gól Mozjakinovi.

Jediným úspěšným střelcem v sobotním rozstřelu byl Bogdan Potěchin z Magnitogorsku.