Rubriky:

Kontinentální liga

Utkání hvězd KHL si z Čechů zahraje jen Petružálek

24. prosince 2013 15:18 - Moskva

Utkání hvězd Kontinentální ligy, které se uskuteční 11. ledna v Bratislavě, si z českých hokejistů zahraje pouze Jakub Petružálek. Vedení soutěže zařadilo útočníka Chabarovsku na seznam hráčů, kteří ve výběrech Východu a Západu doplní první a druhé pětky, o jejichž složení rozhodovali fanoušci a novináři.

 

www.khl.ru

Do zahajovací formace Západu vybrali fanoušci Ilju Kovalčuka z Petrohradu, který hlasování ovládl se ziskem 18 638 bodů. Doplnili ho krajané brankář Alexandr Jerjomenko a útočník Alexandr Radulov. Z cizinců dopadli nejlépe lotyšský veterán Sandis Ozolinš, další bek Američan Deron Quint a kanadský útočník Jonathan Cheechoo.

Ve východní pětici se představí dvojice Sergej Mozjakin - Danis Zaripov z Magnitogorsku. Příznivci zvolili také finského brankáře Mikku Koskinena s Kirilem Kolcovem a sestavu doplňují Američan Brendan Bochenski a kanadský bek Shaun Heshka.

Utkání hvězd, kterého se nezúčastní ani jeden z hráčů pražského Lva, se mělo původně konat v O2 areně v Praze. Kvůli údajným problémům s plánováním akce ho však vedení Kontinentální ligy přesunulo na Slovensko.

Sestavy pro Utkání hvězd KHL:
Západ:
Brankáři: Jerjomenko (Dynamo Moskva), Lisutin (Podolsk).
Obránci: Ozolinš (Riga), Quint (Spartak Moskva), Foster (Záhřeb), Čudinov (Petrohrad), Kiselevič (Čerepovec), Gorochov (Jaroslavl), Denisov (CSKA Moskva).
Útočníci: Bartovič, Šatan (Slovan Bratislava), Marcel Hossa (Riga), Afinogenov (Podolsk), Radulov, Prochorkin (oba CSKA Moskva), Kovalčuk, Tichonov (oba Petrohrad), Cheechoo (Záhřeb), Komarov (Dynamo Mosckva).
Trenéři: Znaroks (Dynamo Moskva), Jukka Jalonen (Petrohrad), Kanarejkin (Spartak Moskva).
Východ:
Brankáři: Koskinen (Novosibirsk), Barulin (Kazaň).
Obránci: Medvěděv, Heshka (oba Kazaň), Zubarev, Kolcov (oba Ufa), Kuljaš (Omsk), Lee (Magnitogorsk), Hietanen (Novgorod).
Útočníci: Petružálek (Chabarovsk), Popov (Omsk), Milovzorov (Nižněkamsk), Žaljauov, Bochenski (oba Astana), Mozjakin, Zaripov (oba Magnitogorsk), Malychin (Jekatěrinburg), Lisin (Vladivostok), Lehterä (Novosibirsk).
Trenéři: Bělov (Kazaň), Keenan (Magnitogorsk), Kvartalnov (Novosibirsk).
ČTK

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..