Nižněkamsk - Čeljabinsk 3:1Bulisův desátý gól v sezóně neodvrátil v KHL porážku Čeljabinsku

Hokejový útočník Jan Bulis neodvrátil v KHL svým desátým gólem v sezóně porážku Čeljabinsku v Nižněkamsku. Pětatřicetiletý Čech sice poslal Traktor ve 33. minutě do vedení, domácí Něftěchimik však třemi brankami v třetí části skóre obrátil a zvítězil 3:1.

Útočník Jan Kovář (vlevo) na tréninku české hokejové reprezentace.

Z výhry se nemohl radovat ani útočník Jan Kovář z Magnitogorsku, i když dvěma asistencemi potvrdil pozici nejlepšího nahrávače soutěže. Metallurg vybojoval v poslední třetině zápasu s Ufou prodloužení, ale hostující Salavat Julajev vyhrál 4:3 po nájezdech.

Kovář má po dnešku na kontě 39 asistencí ze 44 zápasů, v kanadském bodování je s 57 body druhý za spoluhráčem Sergejem Mozjakinem.