Jaroslavl - Petrohrad 1:6Stav série 2:2Petrohrad zvítězil v Jaroslavli, Červenka přihrál na dva góly

Hokejisté Petrohradu vyrovnali v play off Kontinentální ligy čtvrtfinálovou sérii s Jaroslavlí na 2:2, útočník Roman Červenka přispěl k jejich vysokému venkovnímu vítězství 6:1 třemi gólovými přihrávkami v přesilovkách. Celkově si český reprezentant v play off připsal už 15 bodů a vede pořadí produktivity. Brankář hostů Alexander Salák dostal jediný gól z 24 střel.

Útočník Roman Červenka.

Do semifinále zatím suverénně kráčí Magnitogorsk, který v sérii s Novosibirskem vyhrál všechny tři dosavadní zápasy. Dnes hosté na ledě Sibiru v 54. minutě vyrovnali a v třetí minutě prodloužení rozhodl o jejich vítězství 2:1 Denis Platonov.

Ufa porazila Barys Astana 5:2 a na zápasy vede 2:1.