Záhřeb - Petrohrad 0:5Salák pomohl čistým kontem a asistencí SKA k rekordní dvanácté výhře

Český gólman Alexander Salák prožil v brance Petrohradu v KHL vydařený večer. Nejenže na ledě Záhřebu přispěl k prodloužení rekordní neporazitelnosti SKA v úvodu sezóny už na dvanáct zápasů vychytaným čistým kontem, na výhře 5:0 se navíc podílel i asistencí u třetího gólu. Jednu finální přihrávku zaznamenal i Roman Červenka.

Alexandr Salák

Michal Vondrka přispěl dvěma góly v první třetině k vítězství hokejistů Slovanu Bratislava 5:1 nad Dinamem Riga. Čtyřbranková kanonáda v úvodní části navíc o přestávce z branky vyhnala českého gólmana lotyšského klubu Jakuba Sedláčka.

Jeho nástupce, lotyšský reprezentační brankář Edgars Masalskis sice udržel téměř 36 minut čisté konto, nakonec ale i on inkasoval.