Chanty-Mansijsk - Omsk 3:2Kašpar z Chanty-Mansijsku rozhodl v KHL zápas s Omskem

Moskva

Lukáš Kašpar rozhodl gólem na konečných 3:2 zápas Kontinentální hokejové ligy mezi Chanty-Mansijskem a Omskem. Český útočník domácí Jugry skóroval ve 40. minutě, kdy prokličkoval celou soupeřovou obranou, v poslední třetině už branka nepadla.

Útočník české reprezentace Lukáš Kašpar

Kašpar vstřelil šestý gól v sezóně, Chanty-Mansijsk se chytil po sérii tří porážek.

Střelecky se prosadili také další mistři světa z roku 2010 Marek Kvapil a Martin Růžička, jejich týmy však neuspěly. Kvapilův gól pomohl Čerepovci alespoň k bodu za prohru 4:5 po samostatných nájezdech ve Vladivostoku, Růžička v dresu Čeljabinsku sice na počátku třetí třetiny vyrovnal v duelu s Barysem Astana na 3:3, hosté si ale nakonec odvezli vítězství 6:4.