Jekatěrinburg - Čerepovec 3:5Duel českých brankářů zvládl lépe Štěpánek z Čerepovce

Souboj českých brankářů v KHL dopadl v duelu Jekatěrinburgu s Čerepovcem lépe pro hostujícího Jakuba Štěpánka, jehož Severstal vyhrál 5:3. Jakub Kovář v dresu Avtomobilistu musel strávit třetí porážku za sebou.

Útočník Lukáš Kašpar v dresu české reprezentace.

Štěpánek dlouho držel čisté konto a kapituloval až v závěru poslední třetiny. O druhou nulu v sezoně přišel v 53. minutě, kdy ho překonal Solomonov, a poté inkasoval ještě dvakrát. Na třetí gól domácích přihrával v poslední minutě Jakub Petružálek.

Dva góly Lukáše Kašpara přinesly Chanty-Mansijsku vítězství 3:2 v prodloužení nad Nižním Novgorodem. Český útočník nejprve v závěru první třetiny poslal domácí do vedení a v prodloužení pak svým desátým gólem v sezóně rozhodl.

Vítězství Jaroslavle na ledě Čeljabinsku zařídil Jiří Novotný, který se prosadil podruhé za sebou po sedmizápasovém střeleckém půstu. Gólem v první minutě prodloužení rozhodl o výhře 4:3, do statistik si připsal i asistenci u třetího gólu hostů.