Rubriky:

Kontinentální liga

Ruské hvězdy na nože. Frustrovaný Kovalčuk poslal Radulova na led

27. března 2015 16:30 - Moskva

Jedna z největších hvězd Kontinentální ligy Ilja Kovalčuk neudržel v úvodním semifinále mezi CSKA Moskva a Petrohradem nervy na uzdě. Tři minuty před koncem zápasu hokejista Petrohradu zezadu sekl Alexandera Radulova. Známý ruský tvrďák se svalil bolestí na led.

Už za měsíc budou oba hokejisté s největší pravděpodobností oblékat dres sborné během mistrovství světa v České republice. Prozatím jsou ale soupeři, kteří si na ledě nic nedarují. To Kovalčuk prokázal v závěru prvního semifinálového zápasu play off.

Kapitán Petrohradu, který podle spekulací uvažuje o návratu do NHL, byl evidentně frustrovaný. Úvodní zápas spěl ke konci a jeho celek prohrával na ledě CSKA 0:3. I další útok hostů zastavili domácí už ve středním pásmu a puk se odrazil k Radulovovi. Ten si všiml napadajícího Kovalčuka a puk posunul dozadu na beky. To už hvězda Petrohradu nevydržela a zezadu sekla Radulova do nohy.

Radulov se skácel k zemi a Kovalčuk se odebral na trestnou lavici, kde pobyl dvě minuty.

Radulov byl jednou z nejdůležitějších postav úvodního semifinále. Při výhře 3:0 si připsal tři kanadské body za gól a dvě asistence. Druhý zápas je na programu v sobotu. „Budu hrát," ubezpečil před ním fanoušky Radulov.

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..