Čerepovec - Magnitogorsk 3:4Dva Kovářovy body pomohly Magnitogorsku k další výhře

Útočník Jan Kovář z Magnitogorsku bodoval v Kontinentální hokejové lize posedmé za sebou, gólem a asistencí přispěl k vítězství Metallurgu 4:3 na ledě Čerepovce. S pěti brankami a šesti finálními přihrávkami z osmi utkání se Kovář vyšvihl na pozici nejproduktivnějšího českého hráče před Vladimíra Sobotku z Omsku, jenž má totožnou bilanci, ale odehrál o zápas víc. V kanadském bodování ligy je Kovář třetí a Sobotka čtvrtý.

Na druhý gól Magnitogorsku přihrál další český útočník Tomáš Filippi, který do KHL odešel před sezonou z Liberce. Kovář v 24. minutě zvýšil na 3:0 a v závěru druhé třetiny asistoval u vítězné branky. Metallurg vede se sedmi výhrami z osmi zápasů Charlamovovu divizi, ve Východní konferenci je druhý za Omskem.