Kazaň - Viťaz 2:4Horákovy góly pomohly Podolsku vyhrát v Kazani

Dvěma góly pomohl český útočník Roman Horák hokejistům Podolsku přerušit sérii tří porážek v Kontinentální lize. Viťaz zvítězil 4:2 na ledě Kazaně, kde vedl už o čtyři branky. Horák byl autorem vítězné trefy, kterou dal v 24. minutě a vylepšil si bilanci na pět gólů v sezóně.

Roman Horák.

O dva zásahy více má v tomto ročníku KHL na kontě Radek Smoleňák, který se jednou střelecky prosadil při vítězství Záhřebu v Ufě 5:2. Na gól mu v páté minutě přihrál zpoza branky Marek Kvapil. Medvěščak se překvapivě dál drží v kontaktu s nejlepšími celky soutěže.

Jakub Sedláček v brance Dinama Riga inkasoval dvakrát v rozstřelu a jeho tým podlehl v Čeljabinsku 2:3 po samostatných nájezdech. Domácí Traktor si připsal páté vítězství za sebou.