Čeljabinsk - Nižněkamsk 1:3Růžička se v KHL poprvé trefil, avšak série Čeljabinsku skončila

Moskva

Český útočník Martin Růžička vstřelil svůj první gól v tomto ročníku Kontinentální hokejové ligy, Čeljabinsku však k bodovému zisku nepomohl. Traktor, předposlední celek Charlamovovy divize, podlehl v domácím prostředí Nižněkamsku 1:3 a jeho pětizápasová vítězná série skončila.

Útočník Martin Růžička

Mistr světa z roku 2010 Růžička se prosadil v 22. minutě bekhendovým zakončením sólového nájezdu, ale hosté rychle vyrovnali a pak jim vyšla i poslední desetiminutovka třetí třetiny. Lapenkov je poslal do vedení a Milovzorov dvanáct sekund před koncem pojistil výhru Něftěchimiku trefou do prázdné branky.

Přestože Vladimír Sobotka v druhé sérii samostatných nájezdů neuspěl, jeho spoluhráč Lauta byl úspěšnější a díky jeho gólu vyhrál Omsk nad Chabarovskem 2:1. V brance vítězů odchytal zápas Dominik Furch, na nájezdy ho ale mezi tyčemi vystřídal Denis Kostin. Na jediný gól Avangardu ze hry přihrál obránce Michal Kempný.