Novosibirsk - Chabarovsk 0:7Novosibirsk doma dostal sedm gólů, Salák střídal po třetím

Hokejisté Chabarovsku vyhnali v utkání Kontinentální ligy po první třetině z branky Novosibirsku Alexandra Saláka a nakonec na ledě suverénního lídra Východní konference zvítězili vysoko 7:0. Druhý ze tří gólů vstřelil Salákovi krajan Tomáš Zohorna. Náhradní brankář domácího celku Nikita Bespalov sice ve druhé třetině střelce Amuru zastavil, ale ve třetí od nich dostal další čtyři góly.

Brankář Alexander Salák na tréninku české reprezentace.

Dinamo Riga s Jakubem Sedláčkem v brance zvítězilo v Omsku 3:2 po samostatných nájezdech. Sedláček v rozstřelu inkasoval z šesti sérií jen jeden gól, při dvou pokusech ho nedokázal překonat ani Vladimír Sobotka. V brance Omsku nastoupil Dominik Furch, na nájezdy ho mezi tyčemi vystřídal Denis Kostin, ale čtvrté porážce Avangardu za sebou nezabránil.

Vítězný gól v utkání Togliatti - Ufa vstřelil už ve čtvrté minutě Martin Zaťovič, domácí Lada nakonec vyhrála 3:0. Zápas Kazaně s Magnitogorskem zase ve prospěch hostů, kteří zvítězili 3:2 po samostatných nájezdech, rozhodl Jan Kovář.

Ve třetím zápase za sebou skóroval Tomáš Mertl, Medveščak Záhřeb však podlehl Torpedu Nižnij Novgorod 2:5. Mertl si připsal ještě asistenci a z posledních tří duelů má bilanci 3+4.