Jekatěrinburg - Riga 2:3 SNKundrátek druhým gólem v sezóně KHL překonal Kováře

Moskva

Hokejový obránce Tomáš Kundrátek pomohl svým druhým gólem v sezóně KHL k vítězství Dinama Riga 3:2 po nájezdech na ledě Jekatěrinburgu. Pětadvacetiletý účastník nedávného turnaje Karjala překonal brankáře Avtomobilistu Jakuba Kováře ve třetí třetině střelou od modré a poslal zápas do prodloužení.

Lotyšský tým navzdory vítězství nad silným soupeřem zůstal na předposledním místě tabulky Západní konference. Jekatěrinburg, jenž se přetahuje s Magnitogorskem o vedení v Charlamovově divizi, prohrál potřetí za sebou.

Třetí porážku v řadě si připsal i Čerepovec, jenž podlehl 4:5 na ledě Slovanu Bratislava a zůstal nejhorším týmem Západu s odstupem tří bodů za Rigou. Za Severstal skóroval potřetí v sezoně český obránce Ondřej Němec, jenž si připsal i asistenci. Svěřenci trenéra Miloše Říhy staršího po ukončení pětizápasové série vyhráli druhý duel po sobě a na play off ztrácejí dva body.