Vladivostok - Jekatěrinburg 3:2Koukalův gól jen zmírnil prohru Jekatěrinburgu, Kovář střídal

Útočník Petr Koukal pomohl svým šestým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy pouze zmírnit porážku Jekatěrinburgu na ledě Vladivostoku, kde jeho tým podlehl 2:3.

Hosté prohrávali v polovině zápasu už 0:3 a po gólu Alexandra Gorškova opustil branku Avtomobilistu Jakub Kovář. Nahradil ho Igor Ustinskij, který již ve zbytku utkání neinkasoval. Koukal snížil ve 47. minutě na 1:3, další gól dal Jekatěrinburg v 56. minutě. Vyrovnat se hostům nepovedlo ani při power play, kterou zahájili již v čase 58:23.

Jekatěrinburgu nevyšel ani druhý zápas na Dálném východě, v pátek prohrál rovněž o gól 1:2 na ledě Chabarovsku. Ten si dnes poradil 3:2 v prodloužení s Chanty-Mansijskem i díky Janu Kolářovi, který v 62. minutě asistoval u vítězné branky Niclase Bergforse.