Omsk - Chanty-Mansijsk 1:2 PPFurch vychytal Omsku bod, jeho tým v KHL opět vede konferenci

Hokejisté Omsku prohráli v Kontinentální lize s Chanty-Mansijskem 1:2 v prodloužení, získaný bod jim ale stačil k návratu na první místo v tabulce Východní konference. Brankář domácího celku Dominik Furch odolával téměř 56 minut, pak ho ale po individuálním průniku překonal Arťom Buljanskij a ve třetí nastavené minutě prudkou ranou i Vitalij Sitnikov.

Brankář Dominik Furch.

Jugra tak odvrátila čtvrtou porážku za sebou. Furch si v utkání připsal 22 zákroků.

Jekatěrinburg v důležitém zápasu o postup do play off prohrál v Astaně 3:4. Na všech gólech hostujícího mužstva měli podíl čeští hokejisté: přihrávku si nejprve připsal Ondřej Roman a potom i Petr Koukal, který na počátku poslední třetiny dostal Avtomobilist sedmou brankou v sezoně do vedení 3:2. Domácí však skóre otočili a zvítězili počtvrté za sebou.