Soči - Viťaz 5:4Horákova asistence Podolsku nepomohla. Viťaz prohrál v KHL posedmé v řadě

Sedmou porážku za sebou utrpěli v Kontinentální lize hokejisté Podolsku. Nejhorší tým Západní konference podlehl v jediném dnešním utkání na ledě Soči 4:5. V 9. minutě po asistenci českého útočníka Romana Horáka sice vstřelil první gól Maxim Afinogenov, domácí ale otočili na 3:1.

Útočník Roman Horák během tréninku hokejové reprezentace v pražských Letňanech.

Podolsk v úvodu poslední třetiny dvěma rychlými zásahy vyrovnal na 3:3, hokejisté Soči si však v prvním domácím utkání v novém roce vítězství vzít nenechali. Dvěma góly se o něj zasloužil Denis Kazionov.

Horák si vylepšil bilanci v sezóně na 10 gólů a 13 přihrávek a je dál nejproduktivnějším hráčem Podolsku před bývalou hvězdou NHL Afinogenovem.