Slovan - CSKA 1:3Stav série 0:4Slovan opět neudržel vedení proti CSKA a sezóna KHL pro něj končí

Moskva

Slovan Bratislava prohrál i čtvrtý zápas osmifinálové série play off Kontinentální hokejové ligy s CSKA Moskva a sezóna pro něj skončila. Svěřenci českého trenéra Miloše Říhy ani v sobotu neudrželi proti favoritovi vedení a prohráli 1:3. Celkově sérii ztratili 0:4 na zápasy.

Slovan nad vítězem základní části vedl už v druhém a třetím zápase, CSKA ale pokaždé skóre otočil. Podobný scénář mělo i sobotní utkání, v němž Říhův tým vedl od 13. minuty po brance kapitána Tomáše Surového. Domácí vedení hájili do třetí třetiny, v níž moskevský tým dvěma góly během tří minut obrátil vývoj a v 60. minutě zpečetil do prázdné branky.

Velkou zásluhu na vítězství měla hvězda CSKA Alexandr Radulov, jenž ve 43. minutě vyrovnal a na další dva góly nahrál.

Do čtvrtfinále postoupil i další moskevský klub Dynamo, který vyřadil 4:0 na zápasy Soči.