Rubriky:

Kontinentální liga

Živě

Velká čínská zeď a drak. Líbí se vám dresy pekingského nováčka KHL?

14. července 2016 06:31 - Praha

V minulých týdnech představil své logo, finální podobu dostává i hráčský kádr. Rudá hvězda Kunlun, historicky první čínský klub startující v Kontinentální hokejové lize, nyní ukázal i dresy, ve kterých bude mužstvo z Pekingu v nadcházejícím ročníku soutěže nastupovat.

 

Barevné schéma dresů bude podle očekávání v červené, bílé a žluté barvě. U bílé i červené varianty dresů nechybí klubové logo s drakem, ve spodní části se pak nachází Velká čínská zeď, jeden ze symbolů nejlidnatější země světa.

Tento dres bude mimo jiné oblékat i slovenský reprezentační útočník Martin Bakoš, jenž v uplynulé sezóně nastupoval za Liberec a v šestém finálovém duelu se Spartou rozhodl gólem v prodloužení o historickém titulu pro Bílé Tygry. Trenérem pekingského celku je Rus Vladimír Jurzinov mladší, který naposledy vedl v KHL Ufu.

škv, Sport.cz

Zamlouvají se vám dresy týmu Rudá hvězda Kunlun?

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..